Türk değilim diyene karşı, sakın ısrar etmeyin. Allah’ın bahşettiği şerefi istemeyen bazı insanlara biz zorla şeref verecek değiliz. Farkında mısınız bilmem ama bu aralar 2023 yılı yaklaştıkça dış güçler tarafından, Türk'lere karşı planlı bir şekilde saldırılar artmaya başladı. Bunlara sözüm o ki: - Sizin Türklerle derdiniz nedir?  


Ben Türk'üm dediğimiz zaman birileri bizi Irkçılıkla, soykırımla suçluyorlar. İngiliz'im Fransız'ım Alman'ım Arap'ım dedikleri zaman ırkçılık olmuyor da, Türk'üm dediğim zaman mı ırkçılık oluyor. Yok öyle birşey, ben Müslüman Türk'üm kardeşim. Irkçılık ta yapan sizlersiniz, soykırım da yapan sizlersiniz. Allah beni Türk olarak yaratmış,
ben bundan da övünerek gurur duyuyorum. 

Başta ABD, AB, Ortadoğu Ülkeleri ve Ermenistan tarihe baksınlar görürler, insanlığa ne kadar hizmet ettiğimizi, başka milletler gibi katliam yapıp yapmadığımızı, arşivlere bakıp görsünler. Tabiki bu onların işine gelmez. Ben Türk'sem Türk'lüğümü kabul edeceksiniz başka çareniz yok. Bakın İngiliz ingilizciliğini, Arap Arapçılığını, Rus rusçuluğunu yapıyor, ben Türk'üm deyince niye gocunuyorsunuz.
Çünkü: Dünyada şimdiye
kadar yirmi büyük devlet kuran başka millet yoktur. Araplara gelince, onlar Türk'lere muhtaç oldukları için rahatsızlık duyuyorlar.
Bakmayın siz; Türk'ler olarak  Gazze'yi Filistin'i şimdi savunuyoruz ama, Suriye'ye adım atar atmazda bizi ilk kınayanlar da yine Araplar oldu ve bize düşman oldular.

Biz bizi yönetemezsek birileri gelir bizi yönetir bunu unutmayalım. Devletimiz Türk, Milletimiz Türk, Ordumuz Türk'tür. Allah
Türk'ü korusun, Turan eller var olsun. Bu sebeple Türkçemize, dilimize ve
Türk'lüğümüze sahip çıkacağız. Doğru yazıp, doğru konuşacağız. İşyeri
tabelalarında kullanılan isimleri Türk'çe yapacağız. 
Çünkü biz Türk'üz ve birbirimize güvenmek zorundayız.

Türk olarak, evet biraz delidoluyuz, kurallı yaşamayı pek fazla  sevmeyiz ama özgürlüğümüze düşkünüz. Dağlardır bizim sığınağımız.  Dünya’ya yayılmış ünümüz. Nerede bir düşkün, nerede mazlum varsa biz ordayız. 
Çılgın diyorlar bize. Evet, çılgınız belli. Boşuna mı demiş atalarımız; “Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler diye. Sarıkamış’ta buz tuttuk dönmedik. Çanakkale’de kurşun yedik ölmedik. Yoksa, Anadolu bozkırında emperyalist köpekleri nasıl yenerdik.  İşte, bu yüzden Türk’üm ben. Seviyorum bu çelik iradeyi. 

Asırlar boyu ayrı kalsak ta kardaşlarla. Bir sıla türküsü yeter kaynaşmamıza, dünya var oldukca yok olmaz bu millet. Gün gelecek bütün dünyada birleşecekler. Yaşanabilir bir dünyayı birlikte inşa edecekler. İşte onun için benim adım soylu Türk. Töremiz de, dinimiz de; disiplin, adalet, ahlak ve millete hizmeti emrettiği için Türk’üm ben. Benim Türklüğüm bildiğin haçlı milliyetçiliğine benzemez kardeşim. Ayrıştırıcı değil birleştiriciyiz, sevgiden geçer yolumuz. Zulümden anlamaz, düşeni kaldırır soyumuz. Gel kardeşim sen de gel kutlu olsun toyumuz.
Kürşad’la başladı ölümle sınavımız. Bu gün de var yarın da olacak elbet.  Zalimler şunu bilinsin ki biz bir ölür, bin diriliriz. Asker milletiz, şehitlik için hazırız hepimiz. Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.
banner533
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.